Rozvozy

Brambory konzumní - cena za 1 kg - 10 Kč (10 kg za 100 Kč)

Cibule - cena za 1 kg - 20 Kč (5 kg za 100 Kč)  

 

 

OBLAST 2  Hrušovany nad Jevišovkou                                       Út 23. 7. 2019

obec

čas

poznámka

Litobratřice

14:00

 

Drnholec               

14:30

u dolní hospody 

Jevišovka

15:15

 

Hrušovany nad Jevišovkou

16:00

 

Pravice

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                   

 

 

 OBLAST 1  znojemská                                                   Út 23. 7. 2019

obec

čas

poznámka

Trnové Pole

8:45

 

Branišovice

9:00

 

Vlasatice

9:30

 

Damnice

10:00

 

Dolenice

10:30

 

Břežany

10:45

 

Mackovice

11:15

 

Čejkovice

11:30

 

Borotice

12:00

 

Božice

12:30

 

Hrádek

13:00

 

Dyjákovice

13:30

 

Velký Karlov

14:00

 

Šanov

14:30

 

Hrabětice

15:00

 

Hevlín

15:30

 
     

 

 OBLAST 3  Mikulovsko, Hrušovany u Brna                        St 24. 7. 2019

obec

čas

poznámka

Novosedly

7:30

 

Nový Přerov

8:00

 

Dobré Pole

8:30

 

Březí

9:00

 

Dolní Dunajovice                

9:30

u OÚ 

Brod nad Dyjí

10:00

 

Pasohlávky

10:30

 

Ivaň

11:00

 

Vranovice                      

11:30

u kostela 

Přibice

12:00

 

Přísnotice

12:30

 

Žabčice                       

13:00

za kapličkou

Unkovice

13:30

 

Rajhrad                              

14:30

 u kašny
     

  

  OBLAST 4  mikulovská                                                              St 24. 7. 2019

obec

čas

poznámka

Pouzdřany

8:30

 

Popice

9:00

 

Šakvice

9:30

 

Starovičky

10:00

 

Hustopeče                

10:30

městská tržnice

Kurdějov

11:15

 

Nikolčice

11:30

 

Šitbořice

12:00

 

Diváky

12:30

 

Boleradice

13:00

 

Horní Bojanovice

13:30

 

Němčičky

14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  OBLAST 21  Třebíčsko                                                              Čt 25. 7. 2019

obec

čas

poznámka

Stropešín

7:30

 

Kozlany

7:45

 

Koněšín

8:00

 

Vladislav

8:30

 

Smrk

9:00

 

Kojatín

9:15

 

Budišov

9:30

 

Nárameč

10:00

 

Rudíkov

10:30

 

Trnava

11:00

 

Budíkovice

11:30

 

Okřešice

11:45

 

Číhalín

12:00

 

Přibyslavice

12:15

 

Okříšky

12:45

 

Petrovice

13:15

 

Krahulov

13:45

 

Stařeč

14:00

 

Mastník

14:45

 

Kojetice

15:00

 

Mikulovice

15:30

 

Horní Újezd

                  15:45

 

Šebkovice

                 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 28  Ivančice, Rosice u Brna                                        Čt 25. 7. 2019 

obec

čas

poznámka

Oslavany                 

9:30

u měst. úřadu 

Zbýšov                     

10:00

parkoviště Poustka

Zakřany

10:30

 

Lukovany

11:00

 

Vysoké Popovice

11:30

 

Příbram

12:00

 

Zbraslav

12:30

 

Stanoviště

13:00

 

Újezd u Rosic

13:30

 

Rapotice

14:00

 

Ketkovice

14:30

 

Čučice

15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 20  Ivančice, Mohelno, Třebíč                                      Pá 26. 7. 2019

obec

čas

kusů

Letkovice

8:30

 

Nová Ves

9:00

 

Biskoupky

9:30

 

Senorady

9:45

 

Lhánice

10:15

 

Mohelno

10:30

 

Dukovany

11:15

 

Kramolín

11:45

 

Kladeruby

12:00

 

Kuroslepy

12:30

 

Březník

13:00

 

Kralice nad Oslavou

13:30

 

Náměšť nad Oslavou    nám. Míru

14:00

 

Vícenice u Náměště

15:00

 

Okarec

15:30

 

Studenec

15:45

 

Třesov

16:15

 

Hartvíkovice

16:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 5  směr Věstonice - Velké Pavlovice - Čejkovice      Pá 26. 7. 2019

obec

čas

poznámka

Horní Věstonice

     8:30

 

Dolní Věstonice

     8:45

 

Strachotín

     9:00

 

Pavlov

     9:30

 

Milovice

     9:45

 

Nové Mlýny

    10:00

 

Zaječí

    10:30

 

Přítluky

    11:00

 

Rakvice                         

    11:30

u sokolovny

Velké Pavlovice                    

    12:00

u OÚ 

Bořetice

    12:30

 

Vrbice

    13:00

 

Kobylí

    13:30

 

Brumovice

    14:00

 

Morkůvky

     14:30

 

Klobouky                       

  15:00

na náměstí 

Bohumilice

15:30

 

Krumvíř                  

16:00

u kultur. domu 

Terezín

16:30

 

Čejč

17:00

 

Čejkovice

17:30


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 10  Brno - venkov                                                       So 27. 7. 2019

obec

čas

poznámka

Pohořelice                       

8:30

u kostela 

Cvrčovice

9:30

 

Odrovice

9:45

 

Malešovice

10:00

 

Kupařovice

10:15

 

Pravlov

10:30

 

Němčičky

11:00

 

Bratčice

11:15

 

Syrovice

11:45

 

Sobotovice

12:30

 

Ledce

13:00

 

Smolín

13:30

 

Medlov

14:00

 

Nová Ves

14:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  OBLAST 39  Slovácko                                                              So 27. 7. 2019

obec

čas

poznámka

Rohatec

8:00

 

Sudoměřice

8:00

 

Petrov

8:30

 

Strážnice                               

8:30

tržnice 

Vnorovy

9:00

 

Veselí nad Moravou 

9:30

park.u Donny 

Blatnice

9:30

 

Ostrožská Lhota

10:00

 

Uherský Ostroh                   

10:30

tržnice 

Ostrožská Nová Ves

10:30

 

Kunovice                      

11:15

za kostelem 

Míkovice

11:30

 

Podolí

12:00

 

Popovice

12:30

 

Hradčovice

13:00

 

Veletiny

13:30

 

Vlčnov                                     

12:00

u OÚ 

Dolní Němčí

13:00

 

Hluk          

14:00

sport. Hala – ul. Zahradní 

Staré Město                

14:30

prod. Hana 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  OBLAST 6  Břeclavsko                                                          So 27. 7. 2019

obec

čas

poznámka

Podivín                        

8:00

ul. Stará čtvrť 

Ladná

8:30

 

Stará Břeclav                     

9:00

u pošty

Poštorná                       

10:00

ul. Rovnice 

Charvatská Nová Ves

10:45

 

Lednice             

11:15

centrální parkoviště 

Nejdek

11:45

 

Bulhary

12:00

 

Hlohovec                         

12:30

u zastávky 

Valtice                    

13:00

nákup. středisko 

Sedlec

14:00

 

Mikulov                        

14:30

na náměstí 

Bavory

15:30

 

Perná

16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  OBLAST 12  Brněnsko                                                            Ne 28. 7. 2019

obec

čas

poznámka

Modřice                              

11:30

náměstí 

Želešice                  

12:30

parkoviště u OÚ 

Hajany

13:00

 

Ořechov

13:30

 

Mělčany

14:00

 

Silůvky

14:30

 

Prštice

15:00

 

Radostice

15:30

 

Střelice

16:00

 

Nebovidy

16:30

 

Moravany

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 7  Brněnsko                                                                  Ne 28. 7. 2019

obec

čas

poznámka

Blučina

8:00

 

Opatovice

8:15

 

Rajhradice

8:45

 

Rebešovice

9:15

 

Otmarov

9:45

 

Měnín

10:00

 

Žatčany

10:30

 

Újezd u Brna                           

11:00

u O2 

Hostěrádky

11:30

 

Šaratice

12:00

 

Hrušky

12:30

 

Vážany

13:00

 

Slavkov u Brna   

13:30

park. B. Němcové 

Křenovice

14:15

 

Zbýšov

15:00

 

Blažovice

15:30

 

Prace

16:00

 

Kobylnice

16:30

 

Sokolnice

17:00

 

Telnice

17:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 8  Brněnsko, Bučovicko                                               Ne 28. 7. 2019

obec

čas

poznámka

Moutnice

8:00

 

Nesvačilka

8:30

 

Těšany

9:00

 

Borkovany

9:30

 

Velké Hostěrádky

10:00

 

Bošovice

10:30

 

Otnice

11:00

 

Milešovice

11:30

 

Kobeřice

12:00

 

Nížkovice

12:30

 

Heršpice

13:00

 

Rašovice

13:30

 

Křižanovice

14:00

 

Marefy

14:30

 

Bučovice                       

14:45

u sokolovny 

Hodějice

15:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 OBLAST 19  Jaroměřice, Mohelno, Tavíkovice                       Po 29. 7. 2019

obec

čas

poznámka

Rokytná

8:00

 

Polánka

8:30

 

Jamolice

9:00

 

Dobřínsko

9:30

 

Dolní Dubňany

9:45

 

Horní Dubňany

10:00

 

Rešice

10:30

 

Rouchovany

11:00

 

Slavětice

11:30

 

Dalešice

12:00

 

Hrotovice

12:30

 

Račice

13:00

 

Krhov

13:15

 

Udeřice

13:30

 

Bačice

13:45

 

Radkovice u Hrotovic

14:00

 

Litovany

14:30

 

Přešovice

14:45

 

Újezd

15:00

 

Běhařovice

15:15

 

Křepice

15:30

 

Mikulovice

        16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                          

  OBLAST 11  Moravskokrumlovsko                                         Po 29. 7. 2019

obec

čas

poznámka

Olbramovice

10:30

 

Kubšice

11:00

 

Šumice

11:30

 

Loděnice

12:00

 

Jezeřany

12:30

 

Maršovice

13:00

 

Trboušany

13:30

 

Dolní Kounice                   

14:00

náměstí 

Moravské Bránice

14:30

 

Nové Bránice

15:00

 

Vedrovice

15:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 OBLAST 13  Moravský Krumlov                                                Út 30. 7. 2019

obec

čas

poznámka

Kašenec

10:30

 

Suchohrdly

11:00

 

Našiměřice

11:30

 

Miroslavské Knínice

12:00

 

Lesonice

12:30

 

Petrovice

13:00

 

Dobelice

13:30

 

Vémyslice

14:00

 

Rybníky

14:30

 

Moravský Krumlov             

15:00

u kina 

Rakšice

16:00

 

Bohutice

16:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 14  Moravský Krumlov                                                Út 30. 7. 2019

obec

čas

poznámka

Miroslav                   

9:00

u kultur. domu 

Kadov

9:30

 

Míšovice

9:45

 

Hostěradice

10:00

 

Skalice

10:30

 

Morašice

11:00

 

Trstěnice

11:15

 

Džbánice

11:45

 

Tulešice

12:00

 

Čermákovice

12:15

 

Horní Kounice

12:30

 

Medlice

13:00

 

Višňové

13:30

 

Horní Dunajovice

14:00

 

Tvořihráz

14:30

 

Únanov

15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 15  Znojemsko                                                             St 31. 7. 2019

obec

čas

poznámka

Valtrovice

8:30

 

Křídlůvky

8:45

 

Jaroslavice

9:00

 

Oleksovičky

9:45

 

Slup

10:00

 

Strachotice

10:30

 

Derflice

11:00

 

Načeratice

11:15

 

Vrbovec

11:30

 

Dyjákovičky

12:00

 

Chvalovice

12:15

 

Šatov

12:30

 

Havraníky

13:15

 

Popice

13:45

 

Konice

14:00

 

Nový Šaldorf

14:30

 

Dyje

15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 22  Jemnice, Moraské Budějovice                                St 31. 7. 2019                         

obec

čas

poznámka

Jemnice                                

9:00

tržnice 

Lhotice

10:00

 

Mladoňovice

10:15

 

Třebelovice

10:30

 

Rácovice

11:00

 

Dědice

11:15

 

Nimpšov

11:30

 

Nové Syrovice

12:00

 

Častohostice

12:30

 

Vesce

12:45

 

Zvěrkovice

13:15

 

Vranín

13:45

 

Komárovice

14:00

 

Domamil

14:15

 

Štěpkov

14:45

 

Budkov

15:00

 

Oponešice

15:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 33  Boskovicko                                                               Čt 1. 8. 2019

obec

čas

poznámka

Černá Hora                

8:00

za Bonakem 

Bořitov                       

8:30

u OÚ 

Rájec Jestřebí         

9:00

u Dom. potřeb 

Doubravice nad Svitavou

10:00

 

Lhota Rapotina

10:30

 

Obora

11:00

 

Jabloňany

11:30

 

Skalice nad Svitavou

12:00

 

Mladkov

12:30

 

Boskovice      

13:00

u Penzionu Zlatá Růže 

Chrudichromy

14:00

 

Svitávka                    

14:15

náměstí 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 31  Velké Meziříčí                                                           Čt 1. 8. 2019

obec

čas

poznámka

Hluboké

8:00

 

Jinošov

8:15

 

Pucov

8:30

 

Jasenice

8:45

 

Čikov

9:00

 

Tasov

9:30

 

Lhotka

10:00

 

Ruda

10:15

 

Jabloňov                             

10:45

náměstí 

Velké Meziříčí                   

11:15

náměstí 

Lavičky

12:15

 

Stránecká Zhoř

12:45

 

Měřín

13:15

 

Blízkov

14:00

 

Netín

14:15

 

Radostín nad Oslavou

14:30

 

Ostrov nad Oslavou

15:00

 

Obyčtov

15:30

 

Bory

15:45

 

Vídeň

16:15

 

Dobrá Voda

16:30

 

Mostiště

        17:00

 

Martinice

        17:15

 

Kozlov

        17:45

 

Ronov

        18:00

 

Březejc

        18:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 26  Telč                                                                           Pá 2. 8. 2019

obec

čas

poznámka

Dlouhá Brtnice

8:00

 

Stonařov

8:30

 

Brtnice                               

9:00

náměstí 

Třešť                                   

10:00

tržnice 

Batelov                              

11:00

náměstí 

Horní Cerekev                  

11:45

náměstí 

Nová Ves

12:30

 

Řídelov

12:45

 

Vanůvek

13:00

 

Telč              

13:15

parkoviště u Motorpalu 

Ořechov

14:15

 

Olšany

14:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 18   Moravské Budějovice, Jaroměřice nad Rokyt.       Pá 2. 8. 2019

obec

čas

poznámka

Moravské Budějovice

9:00

 

Litohoř

10:00

 

Jakubov u M. Budějovic

10:30

 

Vícenice

11:00

 

Lukov

11:15

 

Bohušice

11:30

 

Blatnice

12:00

 

Ohrazenice

12:30

 

Hostim

12:45

 

Prokopov

13:15

 

Jiřice

13:30

 

Boskovštejn

14:00

 

Jevišovice

14:30

 

Střelice

15:00

 

Slatina

15:15

 

Biskupice

15:30

 

Tavíkovice

16:00

 

Šemíkovice

16:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 24  Třebíčsko                                                                  So 3. 8. 2019

obec

čas

poznámka

Lesonice

8:00

 

Babice

8:30

 

Čáslavice

9:00

 

Římov

9:30

 

Rokytnice nad Rokytnou

10:00

 

Čechočovice

10:30

 

Markvartice

11:00

 

Chlístov

11:15

 

Štěměchy

11:30

 

Předín

12:00

 

Opatov

12:30

 

Heraltice

13:00

 

Zašovice

13:30

 

Kněžice

13:45

 

Hrutov

14:30

 

Brtnička

14:45

 

Želetava

15:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 25  Telč                                                                           So 3. 8. 2019

obec

čas

poznámka

Martínkov

8:00

 

Meziříčko

8:30

 

Krasonice

8:45

 

Knínice

9:15

 

Budeč

9:30

 

Budíškovice

10:00

 

Dačice                

10:30

park. ul. Hradecká 

Hříšice

11:30

 

Červený Hrádek

11:45

 

Nová Říše

12:00

 

Bohuslavice

12:30

 

Vápovice

12:45

 

Stará Říše

13:00

 

Markvartice

13:30

 

Svojkovice

13:45

 

Rozseč

14:00

 

Zdeňkov

14:30

 

Jindřichovice

14:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 30  Žďársko                                                                  So 3. 8. 2019

obec

čas

poznámka

Domašov

8:00

 

Rudka

8:30

 

Javůrek

9:00

 

Přibyslavice

9:15

 

Velká Bíteš  

9:30

park. za tech. službami 

Osová Bítýška

10:30

 

Ořechov

11:00

 

Křižanov

11:30

 

Jívoví

12:15

 

Radenice

12:30

 

Sklené nad Oslavou

12:45

 

Rousměrov

13:00

 

Bohdalec

13:15

 

Hodíškov

13:30

 

Hlinné

13:45

 

Řečice

14:00

 

Radešínská Svratka

14:30

 

Bobrová

15:00

 

Moravec

15:30

 

Strážek

16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 23  Třebíčsko                                                                 Ne 4. 8. 2019

obec

čas

poznámka

Myslibořice

8:00

 

Zárubice

8:30

 

Odunec

8:45

 

Valeč

9:00

 

Třebenice

9:30

 

Slavičky

10:00

 

Klučov

10:15

 

Dolní Vilémovice

10:30

 

Lipník

11:00

 

Ostašov

11:30

 

Petrůvky

11:45

 

Výčapy

12:00

 

Jaroměřice n/R.          

12:30

aut. nádraží 

Příštpo

13:15

 

Rozkoš

13:45

 

Vranovská Ves

14:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 27  Jemnice, Dačice                                                      Po 5. 8. 2019

obec

čas

poznímka

Dešov

9:00

 

Hornice

9:15

 

Slavíkovice          

9:30

autobus. nádraží 

Kdousov

9:45

 

Kostníky

10:00

 

Police

10:30

 

Radotice

11:00

 

Bačkovice

11:15

 

Menhartice

11:30

 

Pálovice

11:45

 

Báňovice

12:00

 

Staré Hobzí

12:15

 

Slavonice

12:45

 

Staré Město pod Landštejnem

13:30

 

Nová Bystřice       

14:00

autobus. nádraží 

Kunžak                                

15:00

u kina 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 27(2)    Dačice, Telč                                                       Po 5. 8. 2019

Krahulčí

9:00

 

Mrákotín

           9:30

 

Studená                              

        10:00

náměstí 

Strmilov                             

        10:45

náměstí 

Český Rudolec

        11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 29  Brněnsko                                                                 Út 6. 8. 2019

obec

čas

poznámka

Žebětín             

8:15

Křivánkovo náměstí 

Troubsko         

9:00

u prodejny potravin 

Omice

9:30

 

Tetčice

10:00

 

Neslovice

10:30

 

Kratochvilka

11:00

 

Babice u Rosic

11:30

 

Zastávka              

12:00

náměstí 

Ostrovačice

12:30

 

Veverské Knínice

13:00

 

Říčany

13:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 42  Kamenice nad Lipou                                               Út 6. 8. 2019

obec

čas

poznámka

Nová Ves

8:00

 

Horní Dubenky

8:15

 

Jihlávka

8:45

 

Počátky               

9:00

autobus. nádraží 

Žirovnice          

10:00

pouťové parkoviště 

Častrov

11:00

 

Kamenice nad Lipou

11:30

 

Nová Včelnice

12:30

 

Jarošov nad Nežárkou

13:15

 

Rodvínov

14:00

 

Člunek

14:30

 

Střížovice

15:00

 

Vlčice

15:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 16  Znojemsko                                                             St 7. 8. 2019

obec

čas

poznámka

Suchohrdly

8:30

 

Kuchařovice

9:00

 

Přímětice                            

9:30

náměstí 

Hluboké Mašůvky

10:30

 

Plenkovice

11:00

 

Kravsko

11:30

 

Mramotice

12:00

 

Kasárna

12:30

 

Dobšice                             

13:00

u nábytku 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 17  Znojemsko                                                               St 7. 8. 2019

obec

čas

poznámka

Citonice

8:00

 

Milíčovice

8:30

 

Vracovice

9:00

 

Lesná

9:30

 

Onšov

10:00

 

Lančov

10:15

 

Jazovice

10:45

 

Starý Petřín

11:00

 

Šafov

11:15

 

Nový Petřín

11:30

 

Podmyče

12:00

 

Vranov nad Dyjí

12:15

 

Šumná

13:30

 

Štítary

14:00

 

Zálesí

14:30

 

Blížkovice

15:00

 

Ctidružice

15:30

 

Grešlové Mýto

16:00

 

Pavlice

16:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 38  Břeclav, Hodonín                                                     Čt 8. 8. 2019

obec

čas

poznámka

Lanžhot                            

9:00

u kostela 

Kostice

9:30

 

Tvrdonice

10:00

 

Týnec

10:30

 

Hrušky

11:00

 

Moravská Nová Ves

11:45

 

Mikulčice

12:30

 

Lužice

13:30

 

Dolní Bojanovice      

14:00

Pod Zeleným 

Starý Poddvorov

14:45

 

Nový Poddvorov

15:15

 

Josefov

15:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 OBLAST 9    Hodonínsko                                                               Čt 8. 8. 2019

obec

čas

poznámka

Mutěnice                            

8:30

náměstí 

Hovorany        

9:00

u OÚ 

Šardice

9:30

 

Svatobořice – Mistřín   

10:00

obch. dům 

Milotice                                   

10:45

u OÚ 

Skoronice

11:30

 

Vlkoš

12:00

 

Vracov

12:30

 

Vacenovice

13:30

 

Ratíškovice                        

14:15

za OÚ 

Dubňany    

15:00

Hornická za býv. poštou 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 34  Boskovicko                                                              Pá 9. 8. 2019

obec

čas

poznámka

Letovice               

9:30

u hasič. zbrojnice 

Kladoruby

10:30

 

Vanovice

11:00

 

Borotín    

11:30

u autobus. zast. u Jednoty 

Velké Opatovice 

12:00

u rest. Malá Haná 

Smolná

13:00

 

Bělá u Jevíčka

13:15

 

Jevíčko               

14:00

náměstí za sochou 

Jaroměřice

15:00

 

Uhřice

15:30

 

Cetkovice

16:00

 

Světlá

16:30

 

Šebetov

17:00

 

Knínice u Boskovic

17:30

 

Vážany

18:00

 

Sudice

18:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 64  Jevíčko, Letovice                                                    Pá 9. 8. 2019

obec

čas

poznámka

Chlum

8:00

 

Slatina

8:15

 

Březina

8:30

 

Šnekov

9:00

 

Křenov

9:15

 

Dlouhá Loučka

9:45

 

Útěchov

10:00

 

Boršov

10:30

 

Moravská Třebová     

11:00

měst. tržnice 

Linhartice

12:00

 

Rozstání

12:30

 

Městečko Trnávka       

13:00

rest. Marta 

Chornice

14:00

 

Biskupice

14:30

 

Drválovice

15:00

 

Pamětice

15:15

 

Vísky

15:30

 

Podolí

16:00

 

Míchov

16:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 35  Šlapanice, Rousínov, Vyškov                                So 10. 8. 2019

obec

čas

poznámk

Šlapanice                        

8:00

u Orlovny 

Jiříkovice

9:00

 

Tvarožná

9:30

 

Sivice

10:00

 

Pozořice                          

10:30

u Orlovny 

Viničné Šumice     

11:00

11:15

vrchní zast.

u OÚ 

Kovalovice

11:30

 

Rousínov                              

12:00

u MÚ 

Habrovany

13:00

 

Nemojany

13:30

 

Luleč

14:00

 

Drnovice

14:30

 

Tučapy

15:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 36  Blansko, Bílovice, Tišnov                                      So 10. 8. 2019

obec

čas

poznámka

Mokrá - sídliště

7:30

 

Mokrá – u Kapličky

8:00

 

Hostěnice

8:30

 

Ochoz u Brna                         

9:00

u OÚ  

Kanice

9:30

 

Řícmanice

10:00

 

Bílovice nad Svitavou

10:30

 

Adamov             

11:30

ul. Horká – u školy 

Olomučany

12:00

 

Svinošice

12:30

 

Lipůvka

13:00

 

Nuzířov

13:45

 

Malhostovice

14:00

 

Hradčany

14:30

 

Moravské Knínice

15:00

 

Česká

15:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 37  Boskovicko                                                            Ne 11. 8. 2019

obec

čas

poznámka

Jedovnice                               

8:30

u OÚ  

Vilémovice

9:00

 

Ostrov u Macochy               

9:30

u OÚ  

Sloup                               

10:15

u kostela 

Němčice            

10:45

u kulturního domu 

Ludíkov

11:15

 

Valchov

11:45

 

Velenov

12:15

 

Suchý

12:30

 

Okrouhlá

13:00

 

Benešov

13:30

 

Buková

14:00

 

Protivanov

14:30

 

Niva

15:00

 

Vysočany

15:30

 

Šošůvka

16:00

 

Lipovec

16:30

 

Rozstání

17:00

 

Senetářov

17:30

 

Kotvrdovice

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 32  Bystřice nad Pernštejnem                                     Ne 11. 8. 2019

obec

čas

poznámka

Kuřim                       

8:30

ul. Školní 

Čebín

9:30

 

Drásov

10:00

 

Tišnov                           

10:30

naproti tržnici 

Štěpánovice

11:00

 

Borač

11:30

 

Doubravník

12:00

 

Nedvědice

12:30

 

Ujčov

13:00

 

Štěpánov nad Svratkou

13:30

 

Lesoňovice

14:00

 

Bystřice nad Pernštejnem         

14:15

ul. Cibulkova naproti star. kovomatu 

Rodkov

15:15

 

Horní Rožínka

15:30

 

Zvole

15:45

 

Blažkov

16:15

 

Dolní Rožínka

16:30

 

Střítež

17:00

 

Olší

17:15

 

Kaly

17:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 41  Jihlavsko                                                                Po 12. 8. 2019

obec

čas

poznámka

Chlumek

7:30

 

Kamenička

7:45

 

Kamenice

8:00

 

Luka nad Jihlavou

8:30

 

Vysoké Studnice

9:00

 

Velký Beranov

9:30

 

Kozlov

10:00

 

Jamné

10:45

 

Rybné

11:00

 

Nadějov

11:15

 

Zhoř

11:30

 

Dobroutov

11:45

 

Polná                   

12.00

autobus. nádraží 

Brzkov

12:45

 

Přibyslav             

13:00

náměstí 

Šlapanov

14:00

 

Smilov

14:30

 

Kamenná

14:45

 

Dobronín

15:00

 

Štoky

15:30

 

Střítež

16:00

 

Ždírec

        16:30

 

Měšín

        16:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 61  Polička                                                                   Po 12. 8. 2019

obec

čas

poznámka

Sebranice

8:30

 

Kunštát                              

9:00

náměstí 

Rozseč nad Kunštátem

9:45

 

Olešnice

10:15

 

Rovečné

11:00

 

Sulkovec

11:45

 

Nyklovice

12:15

 

Bystré

12:45

 

Nedvězí

13:30

 

Jedlová

14:15

 

Daňkovice

15:15

 

Sněžné

15:45

 

Svratka

16:30

 

Svratouch

17:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 67  Uherskobrodsko, Luhačovicko                             Út 13. 8. 2019

obec

čas

poznámka

Suchá Loz

8:00

 

Bánov                         

8:30

na parkovišti 

Komňa

9:15

 

Nezdenice

9:45

 

Šumice                             

10:15

na náměstí 

Záhorovice

11:00

 

Rudice

11:30

 

Přečkovice

12:00

 

Žilín

12:15

 

Kladná

12:15

 

Luhačovice                

12:45

u aut. nádraží 

Pozlovice           

13:30

u výrobny oplatků 

Dolní Lhota

14:00

 

Horní Lhota

14:30

 

Sehradice

15:00

 

Slopné

15:30

 

Loučka

16:00

 

Haluzice

16:30

 

Lipová

16:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 45  Veselí nad Lužnicí                                                  Út 13. 8. 2019

obec

čas

poznámka

Nítovice

8:00

 

Drahov

8:30

 

Veselí nad Lužnicí   

9:00

u kult. domu 

Sviny

10:30

 

Dolní Bukovsko

11:00

 

Žimutice

11:30

 

Bečice

12:00

 

Týn nad Vltavou          

12:15

park. před kostelem 

Bechyně           

13:30

Na Růžku – naproti restauraci 

Sudoměřice u Bechyně

14:30

 

Soběslav    

15.00

parkoviště u stadionu

Tučapy

16:30

 

Budislav

17:00

 

Březina

17:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 OBLAST 46  Havlíčskobrodsko                                                 St 14. 8. 2019

obec

čas

poznámka

Humpolec  

8:30

parkov. u obch. učiliště 

Čejov

9:45

 

Kejžlice

10:15

 

Lipnice nad Sázavou

10:30

 

Dolní Město

11:15

 

Světlá nad Sázavou   

10:30

park. u měst. tržnice 

Ledeč nad Sázavou  

11:45

parkov. u kina 

Kynice

12:45

 

Štěpánov

13:00

 

Habry

12:00

 

Golčův Jeníkov               

12:45

náměstí 

Vilémov

14:00

 

Nová Ves u Chotěboři

14:30

 

Chotěboř                             

14:45

tržnice 

Sobíňov

15:15

 

Ždírec nad Doubravou

15:45

 

Oudoleň

16:45

 

Česká Bělá

17:15

 

Krátká Ves

17:45

 

Stříbrné Hory

18:00

 

Utín

18:30

 

Dlouhá Ves

        18:45

 

Pohled

        19:15

 

Rozsochatec

        16:45

 

Kojetín

        17:00

 

Dolní Krupá

        17:30

 

Horní Krupá

        18:00

 

Olešná

        18:15

 

Skuhrov

        18:30

 

Lučice

        19:00

 

Okrouhlice

        19:30

 

Veselý Žďár

        20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 OBLAST 66  Bojkovicko, Slavičínsko                                       Čt 15. 8. 2019                           

obec

čas

poznámka

Korytná

8:45

 

Strání                             

9:30

před poštou 

Březová

10:00

 

Lopeník

10:30

 

Bystřice pod Lopeníkem

11:00

 

Starý Hrozenkov

11:30

 

Bzová

12:00

 

Krhov

12:30

 

Bojkovice                            

13:00

u pošty 

Pitín

13:45

 

Hostětín

14:15

 

Šanov

14:30

 

Rokytnice

15:00

 

Slavičín                          

15:30

rest Záložna 

Rudimov

16:30

 

Nevšová

17:00

 

Petrůvka

17:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 63  Svitavsko, Poličsko                     Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

poznámka

Brněnec

8:30

 

Březová nad Svitavou

9:00

 

Hradec nad Svitavou

9:30

 

Vendolí

10:00

 

Ostrý Kámen

10:30

 

Karle

10:45

 

Trstěnice

11:15

 

Čistá

11:45

 

Chmelík

12:15

 

Květná

12:30

 

Pomezí

13:00

 

Radiměř

13:30

 

Banín

14:00

 

Rohozná

14:30

 

Stašov

15:00

 

Svojanov

15:15

 

Vítějeves

15:45

 

Bělá nad Svitavou

16:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 47  Humpolecko                      Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

poznámka

Komorovice

9:00

 

Kletečná

9:30

 

Sedlice

9:45

 

Želiv

10:15

 

Červená Řečice

11:00

 

Křelovice

11:45

 

Arneštovice

12:15

 

Hořepník

12:30

 

Radějov

13:30

 

Vyklantice

14:00

 

Košetice

14:30

 

Senožaty

15:15

 

Jiřice

16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 OBLAST 48   Pelhřimovsko, Pacovsko            Z technických důvodů se prodej neuskuteční                                

obec

čas

poznámka

Čížkov

10:00

 

Nová Cerekev

10:30

 

Moraveč

11:30

 

Lidmaň

12:00

 

Svatava

12:30

 

Černovice

13:00

 

Obrataň

14:00

 

Cetoraz

14:45

 

Pacov                                

15:15

na tržnici 

Kámen

16:15

 

Leskovice

16:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 OBLAST 62   Polička, Bystřice                  Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

poznámka

Polička  

8:30

u parku pod Tylovým domem 

Kamenec u Poličky

9:45

 

Borová

10:30

 

Telecí

11:30

 

Borovnice

12:00

 

Korouhev

12:30

 

Trhonice

13:00

 

Jimramov

13:30

 

Ubušín

14:15

 

Dalečín

14:45

 

Písečné

15:30

 

Rozsochy

16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBLAST 65   Veselí nad Moravou                                            So 17. 8. 2019       

obec

čas

poznámka

Radějov                     

8:00

rest. Formanka 

Tvarožná Lhota        

8:30

u hospody 

Kněždub    

9:00

u OÚ 

Hroznová Lhota

9:30

 

Žeraviny

10:00

 

Kozojídky

10:30

 

Tasov

11:00

 

Lipov

11:30

 

Louka

12:15

 

Velká nad Veličkou

12:45

 

Javorník

13:15

 

Nová Lhota

13:45

 

Suchov

14:15

 

Blatnička

14:45

 

Boršice u Blatnice       

15:15

u kult. domu 

Slavkov

15:45

 

Horní Němčí

16:15

 

JURIGA s.r.o.

Troskotovice 280

671 78

 

Tel: +420 515 331 587

Tel: +420 515 331 587

 

email: juriga.sro@tiscali.cz

 

map

Naše firma byla založena v roce 1993, v roce 2004 se stala společností s ručením omezeným. Zaměření naší činnosti je především na rostlinnou výrobu. Hospodaříme na úrodných půdách jižní Moravy – Znojemska a Brněnska.

Pěstujeme brambory, cibuli a obiloviny.