Rozvozy 2

 

OBLAST 40  Jihlavsko                                                   Sobota 17.8.2019

obec

čas

poznámka

Havlíčkův Brod                     

9:00

 u Billy

Lípa u Havl. Brodu

10:00

 

Úsobí

10:30

 

Herálec

11:00

 

Slavníč

11:30

 

Kalhov

11:45

 

Větrný Jeníkov

12:00

 

Šimanov

12:30

 

Vyskytná     PSČ 588 41

12:45

 

Hybrálec

13:15

 

Rantířov

13:30

 

Kostelec

14:00

 

Dolní Cerekev

14:30

 

Rohozná

15:15

 

Nový Rychnov

15:45

 

Vyskytná     PSČ 394 05

16:30

 

Dušejov

17:00

 

 

OBLAST 68  Valašsko, Kloboucko                                   Neděle 18.8.2019

obec

čas

poznámka

Jestřabí

8:00

 

Štítná nad Vláří – Popov   

8:30

 na návsi

Bylnice                                 

9:30

 zastávka

Brumov                                  

10:00

 tržiště

Návojná

10:30

 

Nedašov

11:00

 

Nedašova Lhota

11:30

 

Valašské Klobouky 

12:00

 tržnice u kostela

Poteč

13:30

 

Valašské Příkazy

14:00

 

Študlov

14:30

 

Horní Lideč

14:45

 

Střelná

15:15

 

Vlachova Lhota

16:00

 

Vlachovice - Vrbětice

16:30

 

Křekov

17:15

 

Lipina

17:30

 

Bohuslavice nad Vláří

18:00

 

Divnice

18:30

 

 

OBLAST 49  Vlašimsko         Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

poznámka

Zruč nad Sázavou          

8:00

 Nám. Míru

Trhový Štěpánov

9:00

 

Kladruby

9:45

 

Pavlovice

10:15

 

Rataje

10:30

 

Zdislavice

11:00

 

Pravonín

11:45

 

Načeradec

12:30

 

Olešná

13:15

 

Čáslavsko

13:45

 

Čechtice

14:15

 

Křivsoudov

15:00

 

Dolní Kralovice

15:45

 

Tomice

16:15

 

Bernartice

16:45

 

Hněvkovice                      

17:15

 u nádraží

 

 OBLAST 50  Vlašimsko, Pacovsko  Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

poznámka

Vlašim                   

9:00

 Žižkovo náměstí

Kondrac

10:30

 

Louňovice pod Blaníkem

11:00

 

Kamberk

12:00

 

Šebířov

12:30

 

Mladá Vožice          

13:00

 před zámkem

Těchobuz

14:30

 

Zhořec

15:00

 

Salačova Lhota

15:30

 

Lukavec

16:00

 

 

 OBLAST 57  Hluboká             Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

poznámka

Ševětín

8:15

 

Hluboká nad Vltavou     

9:00

 na velkém parkovišti

Hrdějovice

10:15

 

Homole

11:00

 

Křemže

11:45

 

Brloh

13:00

 

Smědeč

13:30

 

Lhenice

14:00

 

Netolice              

15:00

  tržnice – Obecní ul.

Zliv                                      

16:30

 před MÚ

 

OBLAST 55  Trhové Sviny        Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

poznámka

Štěpánovice

8:30

 

Lišov                              

9:00

 u baru Cotton

Ledenice

10:15

 

Borovany             

11:00

 nám. před zámkem

Trhové Sviny                     

12:30

 na tržnici

Keblany

13:30

 

Besednice

14:00

 

Ločenice

14:30

 

Velešín                                

15:00

  u pošty

Římov

16:00

 

Strážkovice

16:30

 

 

OBLAST 32b  Brněnsko, Tišnovsko     Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

 poznámka

Soběšice           

8:15

 zastávka u kláštera

Útěchov

9:00

 

Vranov

9:30

 

Jehnice

10:00

 

Ořešín

10:30

 

Mokrá Hora    

11:00

 ul. Bož. Antonínové

Lelekovice             

11:30

 u samoobsluhy

Chudčice

12:15

 

Veverská Bítýška                 

12:45

  u OÚ

Lažánky

13:30

 

Maršov

14:00

 

Braníškov

14:30

 

Deblín

14:45

 

Čížky

15:15

 

Žernůvka

15:30

 

Předkláštěří           

15:45

 u samoobsluhy

Dolní Loučky                        

16:30

  u OÚ

Újezd u Tišnova

17:00

 

Řikonín

17:15

 

Žďárec

17:30

 

Vratislávka

18:00

 

Rojetín

18:15

 

 

OBLAST 92 Českobudějovicko    Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

poznámka

Dráchov

8:00

 

Řípec

8:30

 

Zlukov

9:00

 

Horusice

9:45

 

Bošilec

10:00

 

Dynín

10:30

 

Neplachov

11:00

 

Drahotěšice

11:30

 

Vitín

12:00

 

Chotýčany

12:30

 

Dobřejovice

13:00

 

Hosín

13:30

 

Borek

14:00

 

Úsilné

14:30

 

Hůry

15:00

 

Adamov

15:30

 

Rudolfov                           

16:00

 u kostela

Vráto

17:00

 

Dubičné

17:15

 

Dobrá Voda u Čes. Budějovic      

17:45

 u kostela

 

OBLAST 59  Táborsko                 Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

 poznámka

Radimovice u Želče

8:00

 

Slapy                              

8:30

  u restaurace

Malšice

9:00

 

Stádlec

10:00

 

Opařany

11:00

 

Bernartice

12:00

 

Veselíčko

13:00

 

Milevsko                              

13:30

 náměstí

Sepekov

14:45

 

Jistebnice

15:30

 

 

OBLAST 60  Žďársko, Hlinsko         Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

poznámka

Nové Město na Moravě 

8:00

 ul. Budovatelů – u mlékomatu

Veselíčko

9:30

 

Žďár nad Sázavou   

10:00

 u fotbal. hřiště

Velká Losenice

11:30

 

Havlíčkova Borová

15:15

 

Studnice

13:00

 

Hamry

13:30

 

Hlinsko                

14:00

 za komer. bankou

Krouna

15:30

 

 

 OBLAST 93 Vodňansko, Písecko      Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

poznámka

Dasný

8:00

 

Čejkovice

8:30

 

Žabovřesky

9:00

 

Břehov

9:30

 

Češnovice

9:45

 

Pištín

10:00

 

Sedlec

10:30

 

Hlavatce

11:00

 

Lékařova Lhota

11:15

 

Černěves

11:45

 

Nestanice

12:00

 

Libějovice

12:15

 

Chelčice

12:45

 

Vodňany          

13:00

 park. u kultur. domu

Stožice

14:15

 

Křepice

14:30

 

Bavorov                        

15:00

 na náměstí

Svinětice

16:15

 

Pražák

16:30

 

Radčice

17:00

 

Milenovice

17:15

 

Protivín                         

17:30

 na tržnici

Krč

18:30

 

Těšínov

18:45

 

Záboří

        19:00           

 

Číčenice

19:15

 

 

OBLAST 58 Táborsko, Soběslavsko    Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

poznámka

Chýnov

9:30

 

Sezimovo Ústí       

11:00

 nám. Tomáše Bati

Planá nad Lužnicí   

12:30

 vedle motorestu

Želeč

13:30

 

Hlavatce

14:00

 

Klenovice

14:30

 

Roudná

15:00

 

Košice

15:30

 

 

OBLAST 43  Třeboňsko                                                  Sobota 24.8.2019

obec

čas

poznámka

Příbraz

8:00

 

Chlum u Třeboně    

8:30

 u ryb. Hejtman

Suchdol nad Lužnicí       

10:00

  za školou

Tušť

10:45

 

Hrdlořezy

11:00

 

Dvory nad Lužnicí

11:30

 

Hranice

12:00

 

Nová Ves nad Lužnicí

13:00

 

České Velenice  

13:30

 prostranství u býv. prod. zeleniny – Sídliště na Sadech

Halámky

14:30

 

Rapšach

15:00

 

Františkov

15.30

 

Klikov

15:40

 

Majdalena

16:00

 

Lužnice                              

16:30

 před OÚ

Lomnice nad Lužnicí    

17:00

 Palackého náměstí

Kolence

17:45

 

Novosedly nad Nežárkou

18:00

 

 

OBLAST 44  Jindřichohradecko                                       Sobota 24.8.2019

obec

čas

 poznámka

Klenová

8:00

 

Hůrky

8:15

 

Dobrá Voda

8:45

 

Číměř

9:15

 

Bílá

9:45

 

Nová Ves

10:00

 

Lásenice

10:30

 

Stráž nad Nežárkou

11:00

 

Plavsko

11:45

 

Roseč

12:30

 

Ratiboř

12:45

 

Děbolín

13:15

 

Kardašova Řečice

14:00

 

Pluhův Žďár

15:15

 

Deštná

16:00

 

Mnich

16:30

 

Bohdalín

17:00

 

 

OBLAST 56A  Českokrumlovsko                                      Neděle 25.8.2019

obec

čas

poznámka

Netřebice

7:30

 

Omlenička

8:00

 

Omlenice

8:15

 

Bujanov

8:45

 

Suchdol

9:15

 

Dolní Dvořiště

9:45

 

Rybník

10:15

 

Horní Dvořiště

10:45

 

Dolní Drkolná

11:15

 

Studánky

11:30

 

Vyšší Brod

12:00

 

Loučovice                                

13:00

 u OÚ

Lipno nad Vltavou

13:45

 

Slupečná

14:15

 

Frymburk

14:45

 

Milná

15:15

 

Černá v Pošumaví

15:30

 

Mokrá

16:00

 

Hořice na Šumavě

16:15

 

Šebanov

16:45

 

Novosedly

17:00

 

 

OBLAST 56B  Českokrumlovsko                                       Neděle 25.8.2019

obec

čas

poznámka

Včelná               

8:00

Restaurace u Kaštanu

Boršov nad Vltavou

9:00

 

Kamenný Újezd

9:45

 

Milíkovice

10:45

 

Krasejovka

11:00

 

Prostřední Svince

11:30

 

Dolní Třebonín

12:00

 

Mojné

12:30

 

Rájov

13:00

 

Přísečná

13:15

 

Domoradice

13:45

 

Vyšný

14:15

 

Chvalšiny

15:00

 

Kájov

15:45

 

Větřní                    

16:30

 u nákup. střediska

 

OBLAST 71A  Zlínsko                                                      Pondělí 2.9.2019

obec

čas

poznámka

Nedachlebice

8:00

 

Částkov

8:30

 

Kelníky

9:00

 

Zlámanec

9:30

 

Svárov

10:00

 

Březolupy                    

10:30

 vedle Jednoty

Šarovy

11:00

 

Bohuslavice u Zlína

11:30

 

Březnice                       

12:00

 u kostela

Salaš

12:30

 

Lhota (u Malenovic)

13:00

 

Karlovice

13:30

 

Oldřichovice

14:00

 

Pohořelice

14:30

 

Komárov

15:00

 

 

OBLAST 71B  Uherskohradištsko                                    Pondělí 26.8.2019

obec

čas

poznámka

Kněžpole

8:00

 

Mistřice

8:30

 

Javorovec

9:00

 

Včelary

9:30

 

Bílovice                        

9:45

 u Jednoty

Topolná                       

10:45

 na návsi

Žlutava

11:45

 

Bělov

12:15

 

Otrokovice                 

12:45

 parkoviště RIO

Kvítkovice

14:00

 

Louky

14:45

 

 

OBLAST 70 Uherskobrodsko, Luhačovicko                           Úterý 3.9.2019

obec

čas

poznámka

Lhotka

8:00

 

Drslavice

8:15

 

Těšov

8:45

 

Újezdec

9:00

 

Polichno

9:15

 

Biskupice

9:30

 

Ludkovice

10:00

 

Řetechov

10:30

 

Pradlisko

10:45

 

Provodov

11:00

 

Březůvky

11:30

 

Doubravy

12:00

 

Hřivínův Újezd

12:30

 

Kaňovice

13:00

 

Velký Ořechov

13:30

 

Dobrkovice

14:00

 

Pašovice

14:30

 

Prakšice

15:00

 

Nivnice                                  

15:45

 tržnice

 

OBLAST 72  Uherskohradištsko                                         Úterý 27.8.2019

obec

čas

poznámka

Buchlovice                     

8:00

 vedle tržiště

Břestek

8:30

 

Tupesy

9:00

 

Zlechov                           

9:30

 u OÚ

Modrá

10:00

 

Velehrad

10:30

 

Jalubí                              

11:00

 u OÚ

Traplice

11:30

 

Jankovice

12:00

 

Košíky

12:30

 

Sušice

13:00

 

Huštěnovice

13:30

 

Babice                          

14:00

u OÚ

Kudlovice

14:30

 

Spytihněv                    

15:00

 kulturní dům

Halenkovice                

15:45

 u OÚ

Napajedla                    

16:30

 u pošty

 

OBLAST 73  Ždánice, Žarošice                                          Středa 4.9.2019

obec

čas

poznámka

Dambořice

8:00

 

Násedlovice

8:45

 

Karlín

9:30

 

Želetice

10:00

 

Nenkovice

10:30

 

Stavěšice

11:00

 

Strážovice

11:30

 

Sobůlky

12:00

 

Věteřov

12:30

 

Ždánice                              

13:00

 před MÚ

Lovčice

14:00

 

Nechvalín

14:30

 

Bukovany

15:00

 

Archlebov

16:00

 

Žarošice

16:30

 

Uhřice

17:00

 

Silničná

17:30

 

Zdravá Voda

17:45

 

 

OBLAST 74  Kyjovsko                                                     Středa 28.8.2019

obec

čas

 poznámka

Kelčany

9:30

 

Žádovice

10:00

 

Žeravice

10:30

 

Ježov

11:00

 

Osvětimany

11:30

 

Vřesovice

12:00

 

Labuty

12:30

 

Skalka

12:45

 

Hýsly

13:15

 

Moravany

13:45

 

Čeložnice

14:30

 

Kostelec

15:00

 

Bohuslavice

15:30

 

Jestřabice

16:00

 

Koryčany                             

16:30

 náměstí

Blišice

17:30

 

 

OBLAST 75  Boršice, Moravský Písek                                Čtvrtek 5.9.2019

obec

čas

poznámka

Bzenec        

8:00

 na náměstí u obch. domu

Moravský Písek    

9:00

 u hasič. zbrojnice

Domanín

9:45

 

Těmice

10:30

 

Ořechov

11:00

 

Vážany

11:30

 

Tučapy

12:00

 

Polešovice                       

12:30

 sokolovna

Nedakonice

13:15

 

Kostelany nad Moravou

14:00

 

Boršice u Buchlovic      

14:45

 u hospody

Stříbrnice

15:30

 

Medlovice

16:00

 

Újezdec

16:30

 

Hostějov

16:45

 

Syrovín

17:15

 

 

OBLAST 76  Bučovicko, Vyškovsko                                 Čtvrtek 29.8.2019

obec

čas

poznámka

Kloboučky

8:00

 

Vícemilice

8:30

 

Letošov

8:45

 

Nesovice

9:00

 

Snovídky

9:30

 

Nemotice

10:00

 

Mouchnice

10:30

 

Lískovec

11:00

 

Střílky

11:15

 

Zástřizly

11:45

 

Chvalnov

12:00

 

Lísky

12:15

 

Kunkovice

12:45

 

Litenčice

13:00

 

Nítkovice

13:30

 

Chvalkovice

14:00

 

Nemochovice                         

14:30

  u OÚ

Brankovice            

15:00

 park. u motorestu

Dobročkovice

15.30

 

Milonice

16:00

 

Uhřice

16:30

 

Hvězdlice

17:00

 

Kozlany

17:30

 

Bohdalice - Pavlovice

18:00

 

Bohaté Málkovice

18:30

 

Kojátky

18:45

 

Černčín

 19:15  

 

OBLAST 77  Vyškovsko                                                     Pátek 6.9.2019

obec

čas

poznámka

Němčany

8:00

 

Letonice

8:45

 

Dražovice

9:30

 

Pobřežice

10.00

 

Komořany

10:30

 

Rostěnice-Zvonovice

11:00

 

Lysovice

11:30

 

Kučerov

12:15

 

Hlubočany

12:45

 

Terešov

13:15

 

Křižanovice u Vyškova

13:30

 

Topolany

14:00

 

Prusy-Boškůvky

14:30

 

Moravské Málkovice

15:00

 

Orlovice

15:30

 

Mouřínov

16:30

 

 

OBLAST 78 Kroměřížsko                                                  Pátek 30.8.2019

obec

čas

poznámka

Cetechovice

8:00

 

Roštín

8:30

 

Těšánky

9:00

 

Divoky

9:15

 

Cvrčovice

9:45

 

Zdounky                

10:00

 u nákup. střediska

Skržice

10:45

 

Soběsuky

11.00

 

Milovice

11:30

 

Újezdsko

11:45

 

Kostelany

12:00

 

Nová Dědina

12:30

 

Kvasice                   

13:00

před OÚ

Sulimov

13:30

 

Vrbka

13:45

 

Lubná

14:15

 

Zlámanka

14:45

 

Drahlov

15:15

 

Jarohněvice

15:30

 

Šelešovice

16:00

 U obecního domu č.p. 63

Vážany

16:15

 

Kotojedy

16:30

 

Trávník

17:00

 

Těšnovice

17:15

 

Velké Těšany

17:30

 

Bařice

17:45

 

Střížovice

18:00

 

 

OBLAST 106  Vsetínsko                                                 Sobota 31.8.2019

obec

čas

poznámka

Leskovec

8:00

 

Ústí

8:30

 

Janová

9:00

 

Hovězí

9:30

 

Huslenky                                

10:15

 u váhy

Halenkov                    

11:00

 u domu služeb

Nový Hrozenkov     

12:00

 rozcestí Brodská

Karolinka                             

13:00

 náměstí

Velké Karlovice                   

13:45

 u pošty

Hutisko-Solanec             

14:45

parkoviště

Prostřední Bečva                  

15:30

 náves

Horní Bečva                       

16:15

 před OÚ

 

OBLAST 107  Valašské Meziříčí, Rožnov                          Sobota 31.8.2019

obec

čas

poznámka

Lhotka na Bečvou

8:15

 

Choryně

8:30

 

Lešná                          

9:00

u kultur. domu 

Perná

9:30

 

Vysoká

9:45

 

Příluky

10:00

 

Mštěnovice

10:15

 

Jasenice

10:30

 

Hostašovice

10:45

 

Krhová

11:15

 

Střítěž nad Bečvou

11:45

 

Zašová                            

12:00

 před poštou

Zubří                          

12:30

 tržnice u centra

Veselá

13:00

 

Vidče

13:30

 

Rožnov pod Radhoštěm     

14:00

 tržnice

Vigantice

14:30

 

Dolní Bečva

15:00

 

 

OBLAST 87  Zlínsko                                                        Neděle 15.9.2019

obec

čas

poznámka

Veselá

8:00

 

Slušovice

8:30

 

Březová

9:30

 

Hrobice

10:00

 

Kašava

10:15

 

Vlčková

10:45

 

Ostrata

11:15

 

Hvozdná

11:45

 

Štípa

12:15

 

Kostelec                                  

13:00

 u OÚ

Fryšták                           

13:45

 u sokolovny

Vítová

14:45

 

Lukov                                  

15:15

 před OÚ

Velíková

16:00

 

 

OBLAST 90  Bystřice pod Hostýnem, Hranice                     Neděle 1.9.2019

obec

čas

poznámka

Bystřice pod Hostýnem  

prodej proběhne v Chvalčově v 9:30

 parkoviště u kostela

Chvalčov                                   

9:30

 u OÚ

Rychlov

10:30

 

Křtomil

11:00

 

Lipová

11:30

 

Mrlínek

12:00

 

Vítonice

12:30

 

Horní Újezd

13:00

 

Všechovice

13:30

 

Býškovice

14:00

 

Rakov

14:30

 

Paršovice

15:00

 

Opatovice

15:30

 

Malhotice

16:00

 

Rouské

16:30

 

Komárno

17:00

 

Osíčko

17:30

 

Loukov

18:00

 

Libosváry

18:45

 

 

 

OBLAST 79  Vyškovsko, Prostějovsko         Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

poznámka 

Hoštice-Heroltice

8:00

 

Ivanovice na Hané 

8:30

 ke kultur. domu

Chvalkovice na Hané

9:30

 

Dřevnovice

10:00

 

Těšice

10:30

 

Nezamyslice

11:00

 

Tištín

11:30

 

Koválovice u Tištína

12:00

 

Osíčany

12:30

 

Prasklice

13:00

 

Pornice

13:30

 

Pačlavice

13:45

 

Dětkovice

14:30

 

Švábenice

15:00

 

Medlovice

15:45

 

Rybníček

16:15

 

 

OBLAST 81  Vyškovsko, Prostějovsko, Kroměřížsko    Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

poznámka

Radslavice

8:00

 

Zelená Hora

8:30

 

Pustiměř              

9:00

 na návsi u obchodu

Drysice

9:30

 

Želeč

10:00

 

Ondratice

10:30

 

Brodek u Prostějova

10:45

 

Kobeřice

11:15

 

Hradčany

11:30

 

Dobromilice

11:45

 

Doloplazy

12:15

 

Víceměřice

12:30

 

Němčice nad Hanou    

13:00

 před poštou

Mořice

13:30

 

Vrchoslavice

14:00

 

Vitčice

14:15

 

Srbce

14:30

 

Dřínov

14:45

 

Pavlovice

15:00

 

Unčice

15:15

 

Uhřice

15:30

 

Počenice

16:00

 

Tetětice

16:30

 

Medlov

17:00

 

Zborovice

17:15

 

Troubky

18:00

 

Zdislavice

18:30

 

Honětice

19:00

 

Hoštice

 19:15

 

Strabenice

 19:45

 

 

OBLAST 82  Zlínsko, Kroměřížsko         Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

poznámka

Tečovice

8:00

 

Lhotka

8:30

 

Sazovice

8:45

 

Hostišová

9:15

 

Mysločovice

9:45

 

Lechotice

10:15

 

Míškovice

11:00

 

Machová

11:30

 

Tlumačov                       

11:45

 u sokolovny

Kurovice

12:45

 

Záhlinice

13:15

 

Chrášťany

13:30

 

Hulín                                   

14:00

 na tržnici

Bílany

15:15

 

Skaštice                             

15:45

  u OÚ

Břest

16:15

 

Žalkovice

16:45

 

Kyselovice

17:15

 

 

OBLAST 83  Kroměřížsko          Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

poznámka

Dlouhá Ves

8:00

 

Měrovice nad Hanou     

8:30

 u hospody

Stříbrnice                                

9:00

 u OÚ

Křenovice

9:30

 

Popůvky

10:00

 

Kovalovice

10:15

 

Bezměrov

10.30

 

Hradisko

11:00

 

Postoupky

11:15

 

Měrůtky

11:45

 

Lutopechy

12:00

 

Zlobice

12:30

 

Popovice

13:00

 

Rataje

13:15

 

Sobělice

14:00

 

Věžky

14:30

 

Vlčí Doly

15:00

 

Morkovice-Slížany             

15:45

 u zámku

Lhota

17:00

 

 

OBLAST 84  Holešovsko, Přerovsko       Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

poznámka

Pravčice

8:00

 

Třebětice

8:30

 

Količín

9:00

 

Rymice

9:30

 

Roštění

10:00

 

Kostelec u Holešova

10:30

 

Karlovice

11:15

 

Němčice

11:30

 

Stará Ves

12:00

 

Říkovice

12:45

 

Vlkoš

13:15

 

Věžky

13:45

 

Bochoř

14:00

 

Lověšice

14:30

 

Újezdec

15:00

 

Horní Moštěnice

15:30

 

Beňov

16:30

 

Dobrčice

17:15

 

Přestavlky

17:45

 

 

OBLAST 80  Vyškovsko, Prostějovsko       Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

poznámka 

Březina

8:00

 

Křtiny

8:30

 

Habrůvka

9:00

 

Bukovina

9:30

 

Bukovinka

10:00

 

Račice

10:30

 

Pístovice

11:00

 

Ježkovice

11:30

 

Ruprechtov

12:30

 

Podomí

13:00

 

Krásensko

13:30

 

Marianín

14:00

 

Kulířov

14:30

 

Studnice

15:00

 

Odrůvky

15:30

 

Otinoves

16:00

 

Drahany

16:30

 

Bousín

17:00

 

Repechy

17:15

 

 

OBLAST 88  Přerovsko           Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

poznámka

Kozlovice                                  

9:30

 u OÚ

Radslavice

10:00

 

Sušice

10:30

 

Pavlovice u Přerova

11:00

 

Šišma

11:30

 

Bezuchov

12:00

 

Hradčany

12:30

 

Nahošovice

12:45

 

Dřevohostice

13:00

 

Radkovy

14:00

 

Domaželice

14:30

 

Čechy

15:00

 

Prusy

15:30

 

Želatovice

16:00

 

Podolí

16:30

 

Tučín

17:00

 

 

OBLAST 86  Holešovsko                Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

poznámka

Všetuly

8:00

 

Holešov                  

8:45

 soukromá tržnice

Bořenovice

10:00

 

Tučapy

10:30

 

Prusinovice

11:00

 

Pacetluky

11:30

 

Hlinsko pod Hostýnem

12:00

 

Bílavsko

12:15

 

Slavkov pod Hostýnem

12:30

 

Brusné

13:00

 

Chomýž

13:30

 

Jankovice

14:00

 

Dobrotice

14:30

 

Žopy

14:45

 

Přílepy

15:00

 

Lukoveček

15:30

 

Horní Lapač 

16:00

 

Martinice

16:15

 

Žeranovice

16:45

 

Racková

17:15

 

Zahnašovice

18:00

 

Ludslavice

18:30

 

 

OBLAST 89  Přerovsko                Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

poznámka

Popovice                   

8:00

 na návsi u kříže

Vinary

9:00

 

Lýsky

9.30

 

Grymov

10:00

 

Prosenice

10:30

 

Osek nad Bečvou

11:00

 

Oldřichov

11:45

 

Lipník nad Bečvou       

12:30

 ul. Hranická - motorest

Týn nad Bečvou                   

14:00

 u OÚ

Lhota

14:30

 

Hlinsko

15:00

 

Kladníky

15:30

 

Radotín

15:45

 

Soběchleby

16:00

 

Dolní Nětčice

16:30

 

Horní Nětčice                

17:00

 u obchodu

Žákovice

17:30

 

Blazice

18:00

 

Oprostovice

18:30

 

 

OBLAST 51  Benešovsko                                                 Sobota 7.9.2019

obec

čas

poznámka

Divišov

8:00

 

Bílkovice

8:45

 

Takonín

9:15

 

Chotýšany

9:30

 

Postupice

10:15

 

Popovice

11:00

 

Jankov

11:30

 

Neustupov

12:30

 

Votice                                 

13:15

 na tržnici

Heřmaničky

14:45

 

Sedlec-Prčice                    

15:30

 na tržnici

Borotín

17:00

 

Chotoviny

17:30

 

 

OBLAST 52  Benešovsko                                                 Sobota 7.9.2019

obec

čas

poznámka

Ostředek

8:00

 

Mžižovice

8:30

 

Kozmice

8:45

 

Soběhrdy

9:15

 

Bedrč

9:45

 

Petroupim

10:00

 

Sembratec

10:15

 

Kácova Lhota

10:30

 

Teplýšovice

10:45

 

Čeňovice

11:15

 

Střížkov

11:30

 

Věřice

11:45

 

Jezero

12:00

 

Bořeňovice

12:15

 

Struhařov

12:45

 

Mokrá Lhota

13:15

 

Líšno

13:30

 

Bystřice                    

14:00

 Nám. 2. odboje

Olbramovice

15:00

 

Vrchotovy Janovice

15:30

 

Sedlčany                   

16:00

 pod nemocnicí

Osečany

17:00

 

Křečovice

17:15

 

Vlkonice

17:45

 

Neveklov

18:00

 

 

OBLAST 53  Benešovsko                                                  Neděle 8.9.2019

obec

čas

poznámka 

Chocerady

7:30

 

Vranov

8:15

 

Čerčany                               

8:45

 na návsi

Poříčí nad Sázavou

10:00

 

Týnec nad Sázavou               

10:30

 u MÚ

Netvořice

11:45

 

Kamenice              

12:30

 před kult. domem

Velké Popovice

13:45

 u pivovaru

Senohraby

14:45

 

Pyšely

15:30

 

 

OBLAST 69  Zlínsko, Vsetínsko                                     Sobota 14.9.2019

obec

čas

poznámka

Lužkovice

7:00

 

Želechovice nad Dřevnicí

7:30

 

Lípa

8:15

 

Zádveřice – Raková           

8:45

před OÚ 

Vizovice                               

9:30

 u tržnice

Lhotsko

10:30

 

Bratřejov

11:00

 

Ublo

11:30

 

Lutonina

12:00

 

Jasenná

12:30

 

Pozděchov

13:00

 

Prlov

13:30

 

Valašská Polanka

14:00

 

Lužná

14:30

 

Lidečko

15:00

 

Francova Lhota

15:30

 

Valašská Senice

16:00

 

Lačnov

16:30

 

Smolina

17:00

 

Tichov

17:15

 

Drnovice

17:30

 

Vysoké Pole

18:00

 

Újezd

18:30

 

 

OBLAST 91 A  Zlínsko, Vsetínsko           Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

poznámka

Neubuz

8:00

 

Dešná

8:30

 

Všemina

9:00

 

Liptál

9:30

 

Lhota u Vsetína

10:15

 

Vsetín                   

10:45

 u zimního stadionu

Semetín

11:45

 

Ratiboř

12:15

 

Hošťálková

13:00

 

Kateřinice

13:45

 

Jablůnka                            

14:15

 před OÚ

Pržno

15:00

 

Bystřička

15:30

 

Růžďka

16:00

 

Mikulůvka

16:45

 

Oznice

17:15

 

 

OBLAST 91 B  Valašské Meziříčí           Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

poznámka

Podhradní Lhota

8:00

 

Rajnochovice

8:30

 

Loučka

9:00

 

Kunovice

9:30

 

Babice

10:00

 

Lhota

10:15

 

Kelč

10:30

 

Police

11:30

 

Branky

12:00

 

Jarcová

12:30

 

Malá Lhota

13:00

 

Velká Lhota

13:30

 

 

OBLAST 85                                 Z technických důvodů se prodej neuskuteční

obec

čas

poznámka

Kojetín           

8:00

 ul. Blanská - u pomníku

Uhřice

9:30

 

Polkovice

10:00

 

Lobodice

10:30

 

Oplocany

11:00

 

Annín

11:30

 

Tovačov     

12:00

tržnice u nákup. střediska

Troubky              

13:00

 u obchod. střediska

Henčlov

13:45

 

Záříčí

14:30

 

Chropyně               

15:00

 u pošty na tržnici

Plešovec

16:15

 

Kroměříž    

16:45

 tržnice ul. Vejvanovského

JURIGA s.r.o.

Troskotovice 280

671 78

 

Tel: +420 515 331 587

Tel: +420 515 331 587

 

email: juriga.sro@tiscali.cz

 

map

Naše firma byla založena v roce 1993, v roce 2004 se stala společností s ručením omezeným. Zaměření naší činnosti je především na rostlinnou výrobu. Hospodaříme na úrodných půdách jižní Moravy – Znojemska a Brněnska.

Pěstujeme brambory, cibuli a obiloviny.